Sana Özel

Ünisite Erkek Öğrenci Apartı, hem mimari yapısı, hem işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır. Konaklama hizmetinin yanı sıra yararlandırmış olduğu farklı sosyal alanları ile Türkiye’de bir ilktir.

Ev yapımı sulu yemek servisinin yapıldığı ve hafta içi 07:15 ila 11:00 arasında kahvaltı hizmeti verildiği restoranımızdır.

Self-servis olarak hizmet veren restoranımızda servis her gün 12:00’da başlayıp ve akşam 21:00’a kadar devam etmektedir.

Ünisite Erkek Öğrenci Apartı’nda bulunan alakart Kantina Pizzeria‘da çay ve kahve çeşitleri içebileceğiniz ve ayrıca Fast-Food ürünleri, pide, lahmacun, pizza ve makarnalar gibi ürünleri bulabilirsiniz.

Servis her sabah 07:15’de başlayıp, akşam 23:00’a kadar devam etmektedir.

Öğrencilerimizin hem sağlıklarını hem de formlarını korumaları için tüm aletlerin yer aldığı spor salonumuz. Burada ister kilonuzu dengeleyebilir isterseniz de vücudunuzu geliştirebilirsiniz!

Ünisitelerinin çamaşırlarını hijyenik ve son teknoloji ile yıkayıp kurutabileceği, ayrıca ütüleyebileceği “Çiti“, misafirlerimizin imdadına yetişiyor.

Ünisite Revir‘de acil durumlarda bulunması gereken temel ilaçlar, airway, oksijen tüpleri, entübasyon seti, tekerlekli sandalye, sedye, atel gibi malzemeler hazır olarak bulunmaktadır. Kronik hastalığı (diyabet, astım, alerji, epilepsi..vb) olan konuklar özel gözetim altında tutulup 7/24 acil durumlarda gerekli müdahale yapılarak genel sağlık taramaları ve koruyucu hekimlik görevleri yerine getirilir.

Ünisiteli bu! Proje hazırlar, kitap kurdudur, okur. Gecesi, gündüzüne karışır!

Ünisite’nin sakin, ferah ve rahat etüt salonları her saat, Ünisitelinin emrine amade. Sıkıldın mı? Kantina Pizzeria’ya bekleriz, yan tarafa; çaylar hazır. Nefis atıştırmalıklar şimdi pişti!

Öğrencilerimizin Erkek Öğrenci Apartı’nın dışına çıkmadan rahatlıkla alışverişlerini gerçekleştirebilecekleri Üni Market.

İsimleri dünyaya nam salmış ünlü jean üreticisi MustanG Jeans ve kışlık giyim / spor giyim sektöründe köklü dünya markası Columbia‘da Ünisite’de!

Bilgi almak istiyorum!

Ünisite Erkek Öğrenci Apartı

Ünisite hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.